Často kladené otázky

Co Vás nejčastěji zajímá?

Ano. Balíčky posíláme přes Českou poštu. Menší zásilky je možné odeslat i přes Zásilkovnu. V obou případech Vám zašleme světýlka na kteroukoliv Vámi zvolenou adresu v republice.

Ano. Světýlka, která jsou napájena přes baterie, jsou zasílány včetně nich. Každá zásilka navíc obsahuje několik rezervních baterií pro případ, že by se některá baterie vybila.

Balíček odesíláme dle domluvy. Nejpozději však tři pracovní dny před konanou akcí. Následně máte vy další dva pracovní dny na to, abyste nám světýlka zaslali zpět.

Například: Máte-li svatbu v sobotu, my vám světýlka odešleme nejpozději tři dny předem (což je v tomto případě středa). V sobotu máte akci a světýlka je nutné odeslat nejpozději do dvou pracovních dnů (v tomto případě do úterý).

Při objednávání platíte i vratnou zálohu na světýlka. Poškození světýlek se tedy odečte z této zálohy. Pokud by záloha nepokryla škody, domluvíme se individuálně. 

Záloha se vypočítává z celkové ceny objednávky a tvoří 40% celkové ceny. Záloha je vám vyplacena (vrácena) na bankovní účet nejpozději do jednoho týdne od vrácení světýlek.

Zálohu platíte na půjčená světýlka i na baterie. Pro plné vrácení zálohy, je tak nutné nám v pořádku na zpět doručit jak všechny světelné dekorace, tak baterie!

Napište nám


svatebni-svetylka
Kontaktujte nás

Máte nějaké otázky?

Address

Kateřina Studená, Okružní 17, Ivančice 664 91

Email

info@svatebnisvetylka.cz

Phone

+420 605467356