Světelné řetězy a světelné girlandy mají opravdu všestranné použití. O tom, že tenký světelný drátek s diodami se dá použít i během romantického novomanželského párového focení, jsme vám již také říkali, nicméně vsadíme se, že jste si to nedokázali představit, respektive nedokázali jste si představit, jak moc dobře to vypadá, nemáme pravdu?

Mnoho světýlek je napájeno klasickými tužkovými bateriemi, není tak problém si je sebou vzít kamkoliv si usmyslíte. Výsledné fotografie pak vypadají opravdu fantasticky a bude vám je závidět úplně každý.

Ačkoliv je tento styl novomanželského focení opravdu kouzelný, má několik háčků. ↓

Výběr fotografa

Ne každý fotograf umí fotit svatební fotografie ve tmě. Při výběru s fotografem vaše plány předem prodiskutujte a ověřte si, že z výsledných fotografií nebudete zklamaná.

Nevýhodou je i holý fakt, že fotografa budete muset platit o pár hodin déle. Pokud čekáte na opravdovou tmu, v létě se nepůjdete fotit dříve, než v deset hodin večer a co si budeme povídat, platit fotografa od brzkých hodin ranních až do pozdních večerních, může být opravdu finančně nákladné.

Novomanželé

Druhý háček nastává u novomanželů samotných. Ruku na srdce – opravdu budete v pozdních večerních hodinách stále reprezentativní? Spousta ženichů (ale mnohdy i nevěst), takříkajíc přepálí start a večer jsou již mírně společensky unavení. Pokud chystáte večerní novomanželské focení, raději se alkoholu po celý den vyhýbejte.

Nicméně, pokud vás ani tyto zádrhely neodradily, máme pro vás malou inspiraci, jak výsledné fotografie mohou vypadat. ↓

  • After Wedding Shooting: Die genialsten Ideen für einzigartige Fotos
  • Magical Romantic Candle Light Engagement Session from Kunioo
  • Add weatherproof string lights to your umbrella. Because it rains at night too. #lighting

1 Comment

Comments are closed.